Oferta

Przeprowadzki w Łodzi,województwie łódzkim i na terenie całego kraju wykonujemy w każdym zakresie, od małych, oszczędnych rozwiązań do przeprowadzek " Pod Klucz " - z pakowaniem - rozpakowywaniem mienia, demontażem i montażem mebli itp.
Doskonale wyszkoleni pracownicy, dbają zarówno o wizerunek firmy, jak i o mienie Naszych klientów.

Wiemy, że dla wielu klientów przeprowadzka to wielki stres, dlatego też chętnie pomożemy w jej
przygotowaniu oraz wspólnie dopasujemy rodzaj usług do Państwa potrzeb i możliwości.

Doświadczona ekipa i pojazdy przystosowane do transportu mebli wyposażone w materiały do zabezpieczenia (strecz,folie bąbelkową,koce,kartony,pasy, itp.) to klucz do Bezpiecznej Przeprowadzki.

*  Przeprowadzka "Zrób to sam" - Propozycja dla osób poszukujących usług transportowych bez wsparcia ze strony naszych pracowników. Udostępnimy Ci samochód z kierowcą oraz komplet materiałów do pakowania i zabezpieczenia mienia na życzenie.

*  Przeprowadzka standardowa - My zajmujemy się zabezpieczeniem mebli do transportu, załadunkiem, transportem i rozładunkiem.

*  Przeprowadzka kompleksowa - Klient otrzymuje pełną obsługę całego procesu przeprowadzki. Nasi wykwalifikowane pracownicy pakują wyposażenie biura, magazynu, domu lub mieszkania, następnie przetransportują w miejsce docelowe i rozpakują.

* Wywóz zbędnych mebli - Jeśli nie wiecie Państwo co zrobić ze starymi meblami, rzeczami w mieszkaniu, komórce, piwnicy,altance,działce... to my Wam w tym pomożemy. Nasi pracownicy zdemontują,wyniosą i wywiozą zalegające zbędne meble,rzeczy, " graty ".

Ceny już od 39zł/godz.

Dysponujemy pojazdami o długości od 4.20m do 7.50m.

Nie trać czasu i pieniędzy na małe busiki !!!

Zamów duży samochód !!!

Z doświadczoną ekipą do noszenia lub tylko z kierowcą.

Bierzemy pełną odpowiedzialność materialną za powierzone mienie.

Posiadamy ubezpieczenie OCP.

Wystawiamy faktury VAT.

DOJAZD I WYCENA USŁUGI U PAŃSTWA JEST BEZPŁATNA !!!
Zadzwoń i sprawdź !!!

Tel. 507 470 870

 

 

 

 zobacz galerię